Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline
#
12836
22.07.2010, 17:12
PiotrG
napisał(a):
http://www.facebook.com/permalink.ph...d=159954328163
Chętnie bym to zobaczył - 33tys kibiców krzyczących do uradowanego prezydenta: Wy********j!
Ale w ten listopad to nie wierzę...
Z takim prezydentem to ja nie wroze dla nas nic dobrego. Dla dobra Wislakow pan prezydent najlepiej niech sie poda do dymisji o ile w ogole moze takie cos zrobic - KATASTROFA.
mitmichael
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez mitmichael