Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12836
Stary 22.07.2010, 17:12
PiotrG napisał(a):Wyświetl post
http://www.facebook.com/permalink.ph...d=159954328163

Chętnie bym to zobaczył - 33tys kibiców krzyczących do uradowanego prezydenta: Wy********j!
Ale w ten listopad to nie wierzę...
Z takim prezydentem to ja nie wroze dla nas nic dobrego. Dla dobra Wislakow pan prezydent najlepiej niech sie poda do dymisji o ile w ogole moze takie cos zrobic - KATASTROFA.
Odpowiedz cytując