Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
endriu133
Member
Od: 01.2010
Offline
#
30997
22.07.2010, 17:06
Blacha92
napisał(a):
może ktoś przetłumaczyć?
Na to wychodzi ze z nim dalej prowadzone są rozmowy od strony wisly
UNIA Tarnów- Odradzamy się jak feniks z popiołu
endriu133
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do endriu133
Znajdź inne posty napisane przez endriu133