Wyświetl pojedynczy post
Wisoman
Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Wisła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30996
Stary 22.07.2010, 17:06
jason wiślak napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie, nie ma się co podniecać Wilkiem. Na dzień dzisiejszy to nie jest zawodnik to pierwszego składu. Będzie dopiero pracował na grę w takim klubie jak Wisła. Życzę mu szczerze powodzenia!!!

Przydałby się jeszcze środkowy obrońca i jakiś ofensywny pomocnik, byłoby super. Co do tego Tiboniego to nie wiem akurat czy to dobry pomysł. Kolejne wypożyczenie...może już lepiej poczekać na tego gościa z nazwiskiem, a jeśli nie to i tak pozyskalismy dwóch napastników. Mam nadzieję że Rios się sprawdzi i zostanie dłuzej niż rok....
a ja sie podniecam Wilkiem ogladałem jego wystepy czesto w Koronie i jest to naprawde solidny ambitny zawodnik ktore na pewno godnie zastapi Sobola, pytanie tylko kiedy? Co widzisz w wypozyczeniach z mozliwoscia pozniejszego wykupienia zawodnikach na warunkach ustalonych przed wypozyczeniem? Dla mnie to bardzo dobre rozwiazanie w przypadku gdyby takowy gracz nie sprawdził sie u Nas.

Wszystko można co nie można byle z wolna i ostrożna
Odpowiedz cytując