Incognito2192 napisał(a):

Jeszcze Wilk nie podpisał a tutaj takie pitolenie. Podała oficjalna strona, że jest u nas? Nie. To po co takie gadki, lepiej się wstrzymać.
Jeszcze mówicie o nim niektórzy tak jakby to był co najmniej jakiś Tsubasa czy inny czarodziej rodem ze starej kreskówki, a to tylko Wilk.
Nie mówię, że do nas nie przyjdzie - jakby co. Możliwe, że już niedługo i na oficjalnej napiszą - ale już tak miało być z wieloma zawodnikami.
|
Dokładnie, nie ma się co podniecać Wilkiem. Na dzień dzisiejszy to nie jest zawodnik to pierwszego składu. Będzie dopiero pracował na grę w takim klubie jak Wisła. Życzę mu szczerze powodzenia!!!
Przydałby się jeszcze środkowy obrońca i jakiś ofensywny pomocnik, byłoby super. Co do tego Tiboniego to nie wiem akurat czy to dobry pomysł. Kolejne wypożyczenie...może już lepiej poczekać na tego gościa z nazwiskiem, a jeśli nie to i tak pozyskalismy dwóch napastników. Mam nadzieję że Rios się sprawdzi i zostanie dłuzej niż rok....