Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
max TS
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: kraków
Offline
#
30981
22.07.2010, 16:52
Przemoo
napisał(a):
wiec moze Ty nie zauwazales jak gral Wilk dotychczas a gra lepiej od Sobola?
Wystarczy na niego popatrzec zeby stwierdzic ze gra slabiej od niego.:] Zreszta sami zobaczymy czy wygryzie Radka ze skladu.
!!Ekstraklasa w miastach, a nie w wioskach!!
max TS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do max TS
Znajdź inne posty napisane przez max TS