Wyświetl pojedynczy post
max TS
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30981
Stary 22.07.2010, 16:52
Przemoo napisał(a):Wyświetl post
wiec moze Ty nie zauwazales jak gral Wilk dotychczas a gra lepiej od Sobola?
Wystarczy na niego popatrzec zeby stwierdzic ze gra slabiej od niego.:] Zreszta sami zobaczymy czy wygryzie Radka ze skladu.
!!Ekstraklasa w miastach, a nie w wioskach!!
Odpowiedz cytując