Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12835
Stary 22.07.2010, 16:52
PiotrG napisał(a):Wyświetl post
http://www.facebook.com/permalink.ph...d=159954328163

Chętnie bym to zobaczył - 33tys kibiców krzyczących do uradowanego prezydenta: Wy********j!
Ale w ten listopad to nie wierzę...
Jeśli już to "W.........j na Kałuże !" bo tak gotowy jeszcze nam do hali wleźć.
Odpowiedz cytując