Temat
:
Praca
Wyświetl pojedynczy post
maro olTSkul
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: VI / V
Offline
#
328
22.07.2010, 16:46
Andrzej_TSW
napisał(a):
Pracował ktoś w Polskiej grupie pocztowej?
Bardzo późno odpisuje, ale pracowałem i zdecydowanie NIE polecam
TYLKO WISŁA TS
maro olTSkul
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do maro olTSkul
Znajdź inne posty napisane przez maro olTSkul