Mój typ na dziś, ogólnie słaba oferta w LE.
Wisła - Szawle - powyżej 2,5 gola - już ostatnio powinno być 3,4,5 do zera. Mamy transfery, kadra się poszerza, trzeba się odblokować i strzelac gole jeśli chce się zachować miejsce w jedenastce
Siroki - Austria Wiedeń 2 - remis w poprzedniej rundzie uznaję jako wpadkę Austriaków i wierzę, że dziś klepną rywala
Quarabag - Portadown 1 - skoro już tyle mówimy o tych Azerach to niech się zepną, postawią tą "kropkę nad i" i awansują
Kurs 4.07