Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7856
Stary 22.07.2010, 16:42
Mój typ na dziś, ogólnie słaba oferta w LE.

Wisła - Szawle - powyżej 2,5 gola - już ostatnio powinno być 3,4,5 do zera. Mamy transfery, kadra się poszerza, trzeba się odblokować i strzelac gole jeśli chce się zachować miejsce w jedenastce
Siroki - Austria Wiedeń 2 - remis w poprzedniej rundzie uznaję jako wpadkę Austriaków i wierzę, że dziś klepną rywala
Quarabag - Portadown 1 - skoro już tyle mówimy o tych Azerach to niech się zepną, postawią tą "kropkę nad i" i awansują

Kurs 4.07
Odpowiedz cytując