max TS napisał(a):

|
Na pewno w nie przypominał Sobol zawsze grał tak jak gra teraz. Po prostu był w innym klubie i nikt nie zwracał uwagi na to co robi na boisku.
|
no własnie miał cały czas stabilna forme a, rzadko sie zdaza aby gracz przez tyle długich lat grał cały czas na swoim wyskoim poziomie, chwała mu za to.