Wyświetl pojedynczy post
Wisoman
Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Wisła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30976
Stary 22.07.2010, 16:42
max TS napisał(a):Wyświetl post
Na pewno w nie przypominał Sobol zawsze grał tak jak gra teraz. Po prostu był w innym klubie i nikt nie zwracał uwagi na to co robi na boisku.
no własnie miał cały czas stabilna forme a, rzadko sie zdaza aby gracz przez tyle długich lat grał cały czas na swoim wyskoim poziomie, chwała mu za to.

Wszystko można co nie można byle z wolna i ostrożna
Odpowiedz cytując