maci0s napisał(a):

Jak napisałem ze Wisła robi przelew... To chyba powinno Wam zasugerować, że jednak wybrał Wisłę, co?
Jaki byłby sens przesyłania kasy gdyby Wilk się na nas nie zdecydował
|
maci0s ma rację. I jak nie dzisiaj to jutro spodziewajcie się oficjalnej informacji o pozyskani Wilka.
Następnym pewnym transferem jest Chavez. Wszystko ustalone, dogadane...czekamy tylko na przylot "El Tierno" i podpisanie umowy(nastąpi to chyba w sobotę)
http://www.laprensa.hn/Deportes/Edic...e-va-a-Polonia
Co do włoskiego napastnika Tiboni...to według znajomości mojego języka włoskiego to jutro zagra w sparingu z KSZO

p.s I wraz ze swoim menadżerem, Tiboni obejrzy dzisiejszy mecz
