Wyświetl pojedynczy post
dodo19891989
Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: Ropczyce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30975
Stary 22.07.2010, 16:41
maci0s napisał(a):Wyświetl post
Jak napisałem ze Wisła robi przelew... To chyba powinno Wam zasugerować, że jednak wybrał Wisłę, co?
Jaki byłby sens przesyłania kasy gdyby Wilk się na nas nie zdecydował
maci0s ma rację. I jak nie dzisiaj to jutro spodziewajcie się oficjalnej informacji o pozyskani Wilka.
Następnym pewnym transferem jest Chavez. Wszystko ustalone, dogadane...czekamy tylko na przylot "El Tierno" i podpisanie umowy(nastąpi to chyba w sobotę)http://www.laprensa.hn/Deportes/Edic...e-va-a-Polonia
Co do włoskiego napastnika Tiboni...to według znajomości mojego języka włoskiego to jutro zagra w sparingu z KSZO
p.s I wraz ze swoim menadżerem, Tiboni obejrzy dzisiejszy mecz
Ostatnio edytowane przez dodo19891989 : 22.07.2010 o godz. 16:45.

Odpowiedz cytując