Wyświetl pojedynczy post
Nehiar
Senior Member
 
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30971
Stary 22.07.2010, 16:34
tofik napisał(a):Wyświetl post
Dobrze, że przychodzi Wilk, bo Sobol ma już swoje lata i staje się bezużyteczny. Jak dla mnie to Wilk mógłby od razu grać w 1 skłądzie, ale zrobili z Sobola kapitana więc pewnie będzie nie do ruszenia w tym sezonie.
W każdym razie cieszy również podpisanie Riosa. Brakowało nam piłkarzy z dryblingiem, a Paljić i Rios to właśnie tacy piłkarze, co potrafią grać 1 na 1
Sobol aż taki stary nie jest, oczywiście przegląd pola i technikę ma gorszą niż Wilki, ale za to lepiej gra w destrukcji. Pod względem fizycznym to nie do końca wiadomo, mimo iż nie najmłodszej daty to myślę, że daje radę. Będzie walka o miejsce w składzie, ale myślę że na pewno Wilk będzie dobrym zastępcą i w końcu następcą Sobola, ale oczywiście to wszystko wyjdzie w praniu.

Przy okazji jak tak patrze na fryzurę Wilka to przypomina mi on .... Justina Bibera czy jak on tam ma
Odpowiedz cytując