Wyświetl pojedynczy post
Krzyma
Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30968
Stary 22.07.2010, 16:27
radek2323 napisał(a):Wyświetl post
jak myslicie jesli wplynie konkretna oferta za Małeckiego to go sprzedamy?
Osobiście bym go nie sprzedawał poniżej 2 mln euro, ale tyle nikt nie da. Lepiej żeby został choć wydaję mi się że u Henia jest skreślony nawet jak bedzie w lepszej formie niż Łobo.
Wołałbym sprzedać Diaza, a do obrony przesunąć Brożka a na skrzydle rywalizacja Kirma z Paljiciem.
JESTEŚMY DUMĄ TEGO MIASTA !!
A W NASZYCH SERCACH BIAŁA GWIAZDA !!

Odpowiedz cytując