radek2323 napisał(a):

jak myslicie jesli wplynie konkretna oferta za Małeckiego to go sprzedamy ?
|
Osobiście bym go nie sprzedawał poniżej 2 mln euro, ale tyle nikt nie da. Lepiej żeby został choć wydaję mi się że u Henia jest skreślony nawet jak bedzie w lepszej formie niż Łobo.
Wołałbym sprzedać Diaza, a do obrony przesunąć Brożka a na skrzydle rywalizacja Kirma z Paljiciem.