crazykaro napisał(a):

|
A co za problem wziąć w leasing. Same się będą spłacały. Bo chyba nikt nie wierzy w to że miasto je kupi skoro nie chcą kupic telebimu. Oczywiście trzeba sledizć co będzie po drugiej stronie błoń ale ta ich rozwijana scena to będzie z kasy operatora stadionu. Szkoda że interpelacja się przedłuża bo jest tam kilka niewygodnych pytań odnośnie tego co słychać u pasiastych
|
Dokladnie, a jak nam miasto kupi to pewnie jakies badziewie bo bedzie tansze.
Ale zakladajac ze mecz na R22 jest co dwa tygodnie to lepiej wypozyczyc niz kupowac, zakladajac ze nie odpadamy co roku w przedbiegach LM i LE to lepiej kupic wlasne