Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12832
Stary 22.07.2010, 16:21
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
A co za problem wziąć w leasing. Same się będą spłacały. Bo chyba nikt nie wierzy w to że miasto je kupi skoro nie chcą kupic telebimu. Oczywiście trzeba sledizć co będzie po drugiej stronie błoń ale ta ich rozwijana scena to będzie z kasy operatora stadionu. Szkoda że interpelacja się przedłuża bo jest tam kilka niewygodnych pytań odnośnie tego co słychać u pasiastych
Dokladnie, a jak nam miasto kupi to pewnie jakies badziewie bo bedzie tansze.

Ale zakladajac ze mecz na R22 jest co dwa tygodnie to lepiej wypozyczyc niz kupowac, zakladajac ze nie odpadamy co roku w przedbiegach LM i LE to lepiej kupic wlasne
,
Odpowiedz cytując