Wyświetl pojedynczy post
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30962
Stary 22.07.2010, 16:17
MCX napisał(a):Wyświetl post
Nie zapominaj, że nadal potrzebujemy dobrej klasy środkowego obrońcy. Bunoza, Cleber i Kowalski to za mało.
Szybka odpowiedź: http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=23541
Odpowiedz cytując