|
znajac podejscie klubu do kibicow w takich sprawach jak sparing odpowiedz nasuwa sie sama... nie zapraszaja , nie pisza ze zamkniety wiec pozostaje z ciekawosci sie wybrac,az mi sie smiac zachcialo, bo pamietam jak mieli rozgrywac sparing i celowo czekali z zamieszczeniem newsa jak najdluzej z informacja gdzie i o ktorej i bodaj na 30 min przed sparingiem napisali ze na bocznym treningowym.. co normalne juz bylo za pozno zeby wieksza rzesza osob mogla go obejrzec, nie wiem o co mi chodzi, jako jeden z nielicznych klubow niechetnie wpuszczaja kibicow na sparingi.. i to jest wlasnie marketing, ciekawe jak to bedzie wygladac na nowym stadionie..
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 22.07.2010 o godz. 15:59.
|