Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4617
Stary 22.07.2010, 15:50
UniaTarnówZKS1928 napisał(a):Wyświetl post
Panowie ja na prawdę nie chce być upierdliwy ale Amica AWANSOWAŁA. choćby wszyscy stawali na głowie to tego się nie zmieni. Była bliska kompromitacji ale się nie skompromitowała i pokazała tylko że jest słabiuteńka.
Zaraz, zaraz...jaki byl wynik po 120 minutach meczu? Wczoraj Lech przegral u siebie z druzyna z Azerbejdzanu, jesli to nie jest kompromitacja, to nie wiem, co nia jest . Awansowal, bo wygral konkurs rzutow karnych...w dwumeczu byl remis i rowne boje w obu spotkaniach(z mistrzem Azerbejdzanu, jeszcze raz przypominam).
Odpowiedz cytując