Amikorz wrócił z dalekiej podróży. Po tym co wczoraj zobaczyłem jestem optymistą.

O dramacie polskiej piłki nie chcę się po raz kolejny wypowiadać i narzekać.
Ale drogi są dwie. Albo zaczynamy na poważnie szkolić w Polsce piłkarzy, albo kupujemy za gruby hajs patrz Szachtar Donieck, Dynamo Kijów i reszta chłopaków ze wschodu. A i to nie gwarantuje wielkich sukcesow na początku. Patrz...Szachtar Donieck
