Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4616
Stary 22.07.2010, 15:47
Amikorz wrócił z dalekiej podróży. Po tym co wczoraj zobaczyłem jestem optymistą.
O dramacie polskiej piłki nie chcę się po raz kolejny wypowiadać i narzekać.
Ale drogi są dwie. Albo zaczynamy na poważnie szkolić w Polsce piłkarzy, albo kupujemy za gruby hajs patrz Szachtar Donieck, Dynamo Kijów i reszta chłopaków ze wschodu. A i to nie gwarantuje wielkich sukcesow na początku. Patrz...Szachtar Donieck
Ostatnio edytowane przez tofik : 22.07.2010 o godz. 15:53.
Odpowiedz cytując