Wszystko wskazuje na to, że Wilk do nas dołączy

Potrzeba na pewno bardziej obrońcy niż skrzydłowego, dlatego czekam na Chaveza. Na skrzydle można ustawić Kirma, Łobo, Małego, Bogusia, Paljicia, ale nie gwarantują oni jakiegoś ekstra poziomu, są zwyczajnie przeciętni. Nie uwzględniam oczywiście Dragana, bo nic o nim w sumie nie wiadomo prócz krótkiego filmiku. Dlatego jeszcze 2 transfery - obrońca i skrzydłowy i jest moc!
Dobry dziś dzień Wiślacy - Rios, duże prawdopodobieństwo Wilka, mecz z Szawle
