blackluk napisał(a):

Wilk też w Wisle no wreszcie
|
Przepraszam za poziom mojego komentarza, ale nie moglem sie powstrzymac:
To musi być dobry transfer bo: dobrym transferem był Owca, potem Zając, kolejny Zając, a teraz Wilk.
Mam nadzieje, że się nikt nie obrazi, wszystkich tych zawodnikow naprawde bardzo dobrze wspominam. A Staszek Owca to troche zapomniany dzis, choc on gre w Wisle okupił poważną kontuzją.. I chyba juz później do wysokiej formy nie wrócił. To były czasy kiedy nie bylo kasy, a transferami Owcy czy Łetochy to sie podniecalismy jak teraz Riozem.