|
Pożytku z Riosa w pucharach może nie być żadnego podobnie jak z Chaveza jeśli w ogóle do nas trafi także patrzmy realnie na to czym a raczej kim dysponujemy grając w europejskich pucharach. Nasz prawdopodobny przeciwnik w 3 rundzie z Azerbejdżanu to zespół lepszy od tego z którym Lech miał wczoraj takie problemy - dodajmy że pierwszy mecz gramy na Suchych Stawach...
Nie będę nawet komentował tego jakoby Wilk był wstanie zastąpić Sobolewskiego kiedykolwiek....
|