Wyświetl pojedynczy post
wyar
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: aktualnie ?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30935
Stary 22.07.2010, 15:36
rafalek napisał(a):Wyświetl post
Pewnie to zbieg okoliczności, ale na FB notka o optymistycznych wiadomościach jest wyżej niż news o wypożyczeniu Riosa. Czyżby kolejna informacja miałaby być za niedługo?
zbymak twierdzi,że na testach medycznych przebywa u nas Wilk...
You'll never know...
Odpowiedz cytując