rafalek napisał(a):

|
Pewnie to zbieg okoliczności, ale na FB notka o optymistycznych wiadomościach jest wyżej niż news o wypożyczeniu Riosa. Czyżby kolejna informacja miałaby być za niedługo?
|
zbymak twierdzi,że na testach medycznych przebywa u nas Wilk...