Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30934
Stary 22.07.2010, 15:35
Cytat:
Kogo? Może Messiego? Ten pewnie ma już unijny paszport, bo gra długo w Barcelonie, więc mógłby grać od razu.
I co to wnosi do dyskusji? Przed kim chcesz zaszpanować? Nie offtopuj.

Cytat:
Mi chodzi o to,że można było sprowadzić kogoś o zbliżonych umiejętności to Riosa ale my musimy pokomplikować i tyle.
I czytaj ze zrozumieniem, chyba że wg Ciebie Rios i Messi to równorzędni piłkarze. W takim razie zarząd jest c**jowy bo nie kupili go z River Plate.

EDIT:

Cytat:
Pewnie to zbieg okoliczności, ale na FB notka o optymistycznych wiadomościach jest wyżej niż news o wypożyczeniu Riosa. Czyżby kolejna informacja miałaby być za niedługo?
Jakim cudem? Przecież na tablicy wyżej widnieje post z Riosem...
Ostatnio edytowane przez WiślakMyślenice : 22.07.2010 o godz. 15:38.
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując