Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30933
Stary 22.07.2010, 15:34
czera84 napisał(a):Wyświetl post
Nie mówię,że trzeba sprowadzać jeszcze jednego zawodnika!!Czytaj a nie dogaduj.Typowi napastnicy to tylko chyba Paweł Brożek i Żurawski bo Boguski jest takim tzw.Second Striker bo po samych jego statystykach możemy się tego domyśleć.Np.Mecz z legią nie trafia na pustą bramkę "napastnik" a Mały to to w ogóle nie napastnik to jest skrzydłowy.Mi chodzi o to,że można było sprowadzić kogoś o zbliżonych umiejętności to Riosa ale my musimy pokomplikować i tyle.
Malecki to napastnik, tylko ze słaby. A że jest szybki to wystawiają go na skrzydle, chociaż nie umie dośrodkować.
Odpowiedz cytując