Wyświetl pojedynczy post
Mocny
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1287
Stary 22.07.2010, 15:33
czy naprawde NIKT z tego forum nie pamieta tego kapitalnego wzoru adidasa z duzymi 3 pasami ?

byl najlepszy !!!

chodzi o lata z poczatku TF
Odpowiedz cytując