Wyświetl pojedynczy post
micmac
Junior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4614
Stary 22.07.2010, 15:32
Ej chłopaki nie wiem czy dobrze myślę, ale z tego co wiem to dzisiaj gra nasza Wisła. Może byście skończyli tą napinkę względem Amiki i zainteresowali się naszą drużyną...
Odpowiedz cytując