Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
micmac
Junior Member
Od: 05.2010
Offline
#
4614
22.07.2010, 15:32
Ej chłopaki nie wiem czy dobrze myślę, ale z tego co wiem to dzisiaj gra nasza Wisła. Może byście skończyli tą napinkę względem Amiki i zainteresowali się naszą drużyną...
micmac
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do micmac
Znajdź inne posty napisane przez micmac