Wyświetl pojedynczy post
tormenthor
Senior Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30929
Stary 22.07.2010, 15:26
Oglądałem kilkanaście meczów Korony w tym sezonie i mogę powiedzieć, że Wilk to jest DM ze świetnym przeglądem pola i dobrą techniką. Na pewno w zakresie rozegrania piłki i rozprowadzania ataków jest znacznie lepszy od Sobola. Gdyby tylko jeszcze potrafił tak dobrze grać destrukcji jak Radek, to byłoby super. Jeśli poprawi odbiór piłki to jest w stanie stać się zawodnikiem na miarę pierwszej 11.
Odpowiedz cytując