Zarząd to wypożyczenie PR-owo znakomicie rozegral. Gdybysmy go podpisali w pn to by bylo narzekanie ze tylko wypozyczenie. Tak to zadzialala jeszcze regula niedostepnosci, ze niby moze jednak znowu sie zepsuc i go mozemy niepozyskac, co spodowalo podniesienie jego wartosci u nas i zwiekszona radosc z transferu i peany w strone zarzadu brawo!
