Rios nasz

Po euforii na forum mam odczucie, że może to wyć zawodnik na poziomie Marcelo gdy ten do nas przychodził...byłoby fajnie i miło...

Czekam na Wilka, Chaveza i być może jeszcze jednego obrońcę i będzie git...no za skrzydłowego bym się nie obraził
