Nie chwalcie dnia przed zachodem słońca, na razie jest nieźle, żeby nie powiedzieć że jest dobrze. Jeśli Wilk przyjdzie to będzie to świetne posunięcie. Podpatrzy co nieco od Sobola i będzie jego młodszą wersją (mam nadzieję). Jeszcze tylko stoper na 3 rundę eliminacji i już będzie komplet, a gdyby jeszcze Chavez... to byłoby już chyba więcej niż mogliśmy sobie wymarzyć. Ale i tak mamy jak na razie najmocniejszą ławkę w Polsce, a to już połowa sukcesu. Żeby tylko się szybko zgrali i musi być dobrze
