Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
DarekK_11
Senior Member
 
Od: 08.2008
Skąd: ZŁC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2903
Stary 22.07.2010, 15:13
Dzięki za odpowiedź, do zobaczenia na "stadionie"
Serhean napisał(a):Wyświetl post
Ja Was nie rozumiem, co to za sens wypisywać codziennie "czy kupie jutro bilet na x/x" poprostu ruszyć dupe na Reymonta i kupić bilet! Jeśli bilety mają być dostępne przed meczem a tak jest napisane na oficjalnej stronie, to wychodzi na to, że jest ich jeszcze sporo! Gdyby nie było to napewno pojawiałby się taka informacja.
W ostateczności gdy ktoś strasznie panikuje pozostaje numer do Wiślackiego Świata, przedzwonić i zapytać.
Przepraszam bardzo pytam dopiero teraz bo dostałem zastrzzyk gotówki, wcześniej nie byłem wstanie się wybrać na mecz ;] Więc po co mam się w dniu meczu tłuc do Huty skoro lada chwila może paść info że wszystko wysprzedane ;]
VLEPKI WISŁA ZŁOCIEŃ - SERIA II

http://img411.imageshack.us/img411/3343/wizualh.jpg

Pakiet - 8 PLN

Kontakt:
Facebook: WISŁA ZŁOCIEŃ / Gadu-Gadu: 44162245 / priv tutaj
Odpowiedz cytując