Dzięki za odpowiedź, do zobaczenia na "stadionie"
Serhean napisał(a):

Ja Was nie rozumiem, co to za sens wypisywać codziennie "czy kupie jutro bilet na x/x" poprostu ruszyć dupe na Reymonta i kupić bilet! Jeśli bilety mają być dostępne przed meczem a tak jest napisane na oficjalnej stronie, to wychodzi na to, że jest ich jeszcze sporo! Gdyby nie było to napewno pojawiałby się taka informacja.
W ostateczności gdy ktoś strasznie panikuje pozostaje numer do Wiślackiego Świata, przedzwonić i zapytać.
|
Przepraszam bardzo pytam dopiero teraz bo dostałem zastrzzyk gotówki, wcześniej nie byłem wstanie się wybrać na mecz ;] Więc po co mam się w dniu meczu tłuc do Huty skoro lada chwila może paść info że wszystko wysprzedane ;]