Wyświetl pojedynczy post
tormenthor
Senior Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30914
Stary 22.07.2010, 15:08
Ja czekam na Chaveza, bo to będzie pierwszy transfer Wisły z prawdziwego zdarzenia. Widziałem jego grę na mundialu i można powiedzieć, że to piłkarz klasy Głowackiego z predyspozycjami do bycia najlepszym stoperem ligi. Jeśli transfer dojdzie do skutku, będzie to realne wzmocnienie składu. Za wzmocnienie można uznać również Żurawskiego. Z grona: Jovanic, Cikos, Bunoza, Pljanic, Rios, Wilk? - mam nadzieję, że chociaż 2 będzie zawodnikami na miarę pierwszego składu Wisły Kraków, składu który ma obowiązek zmazać ubiegłoroczną plamę i kompromitację poniesioną na wszystkich frontach.
Odpowiedz cytując