Wyświetl pojedynczy post
KarLOL
Junior Member
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30912
Stary 22.07.2010, 15:08
czera84 napisał(a):Wyświetl post
No nie ale czy nie lepiej sprowadzać zawodnika który zagra i AzeramiWbrew pozorom to nie jest słaby zespół bo chyba wyeliminowali Rosengorg więc nie są słabi i przydali by się piłkarze na nich a jak Chavez przyjdzie to nie zagra Rios nie zagra.Nie taka prawda
Następny maruda! Niektórym to nie dogodzi. Może trzeba było sprowadzić kolejnego Matusiaka, żeby tylko mógł zagrać w III rundzie? Ludzie opamiętajcie się! Zarząd dobrze robi i za to należą mu się plusy.
Odpowiedz cytując