maci0s napisał(a):

To może ja coś o tym przelewie powiem ;>
Z tego co wiem to poszedł z samego rana, a Wisła miała przesłać Koronie potwierdzenie przelewu i liczyła na to że Korona to uzna, ale skoro nie ma info to pewnie pieniązki nie przeszły...
|
No to on mówił tylko o potwierdzeniu widać Korona jest nie ufna i czeka na kasę

jednak wygląda na to ze sprawa jest klepnięta , chyba ze Wisła się rozmyśli hehe