Wyświetl pojedynczy post
blackluk
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30909
Stary 22.07.2010, 15:08
maci0s napisał(a):Wyświetl post
To może ja coś o tym przelewie powiem ;>

Z tego co wiem to poszedł z samego rana, a Wisła miała przesłać Koronie potwierdzenie przelewu i liczyła na to że Korona to uzna, ale skoro nie ma info to pewnie pieniązki nie przeszły...
No to on mówił tylko o potwierdzeniu widać Korona jest nie ufna i czeka na kasę jednak wygląda na to ze sprawa jest klepnięta , chyba ze Wisła się rozmyśli hehe
Odpowiedz cytując