Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30906
Stary 22.07.2010, 15:07
Szczególne brawa dla zarządu za transfer Riosa. Był moment, że już wątpiłem, że się uda ale wszyscy szczęśliwie się skończyło Super, że Wilk przechodzi. W końcu będziemy mieli na każdą pozycje przynajmniej 2 zawodników. Jeszcze tylko stoper i najlepsze okienko transferowe w historii.
Odpowiedz cytując