Szczególne brawa dla zarządu za transfer Riosa. Był moment, że już wątpiłem, że się uda ale wszyscy szczęśliwie się skończyło

Super, że Wilk przechodzi. W końcu będziemy mieli na każdą pozycje przynajmniej 2 zawodników. Jeszcze tylko stoper i najlepsze okienko transferowe w historii.