|
Pytanie. Wilk z tego co piszecie to defensywny pomocnik. Czy występował w swojej karierze na środku obrony? Bo jeśli mu się "zdarzało" to jak dla mnie praktycznie przesądzone jest pozyskanie zarówno jego, jak i Chaveza. To logiczne - w razie problemów kadrowych (kontuzje, kartki) zawsze można wystawić Wilka na stoperze, a gdy będzie już mógł grać Chavez to jego powrót do środka pola.
Dużo środkowych pomocników grało na stoperze i vice versa - może Wilk?
Ostatnio edytowane przez zordon : 22.07.2010 o godz. 15:10.
|