Wyświetl pojedynczy post
maci0s
Banita
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30902
Stary 22.07.2010, 15:04
blackluk napisał(a):Wyświetl post
Wiem tylko tyle od kolegi z Kielc że Wilk podoił decyzje ze wybiera Wisłę i teraz czekają tylko na potwierdzenie przelewu od Wisły. Gośc jest człowiekiem managerem w kolporterze, i zna się z gośćmi z bura prasowego korony. Ja mu wierze bo o Kiełbie też mi powiedział. tyle wiem w temacie.
To może ja coś o tym przelewie powiem ;>

Z tego co wiem to poszedł z samego rana, a Wisła miała przesłać Koronie potwierdzenie przelewu i liczyła na to że Korona to uzna, ale skoro nie ma info to pewnie pieniązki nie przeszły...
Odpowiedz cytując