blackluk napisał(a):

|
Wiem tylko tyle od kolegi z Kielc że Wilk podoił decyzje ze wybiera Wisłę i teraz czekają tylko na potwierdzenie przelewu od Wisły. Gośc jest człowiekiem managerem w kolporterze, i zna się z gośćmi z bura prasowego korony. Ja mu wierze bo o Kiełbie też mi powiedział. tyle wiem w temacie.
|
To może ja coś o tym przelewie powiem

;>
Z tego co wiem to poszedł z samego rana, a Wisła miała przesłać Koronie potwierdzenie przelewu i liczyła na to że Korona to uzna, ale skoro nie ma info to pewnie pieniązki nie przeszły...