Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
fanka Wisly
Junior Member
Od: 01.2010
Offline
#
30901
22.07.2010, 15:04
bardzo dobry ruch
Rios to perełka tak przynajmniej się wydaje...brawo
fanka Wisly
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fanka Wisly
Znajdź inne posty napisane przez fanka Wisly