SpoXsteR napisał(a):

tak , mysla.. nie kontraktuja zawodnika na jeden czy dwa mecze, tylko na rok, czyli kilkadzesiat meczow w lidze i pp , i moze wiecej jak zostanie
a co Ty myslales, ze po pucharach rozwiazujemy klub i pilkarze odchodza?
|
No nie ale czy nie lepiej sprowadzać zawodnika który zagra i Azerami

Wbrew pozorom to nie jest słaby zespół bo chyba wyeliminowali Rosengorg więc nie są słabi i przydali by się piłkarze na nich a jak Chavez przyjdzie to nie zagra Rios nie zagra.Nie taka prawda
