Wyświetl pojedynczy post
czera84
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30900
Stary 22.07.2010, 15:03
SpoXsteR napisał(a):Wyświetl post
tak , mysla.. nie kontraktuja zawodnika na jeden czy dwa mecze, tylko na rok, czyli kilkadzesiat meczow w lidze i pp , i moze wiecej jak zostanie
a co Ty myslales, ze po pucharach rozwiazujemy klub i pilkarze odchodza?
No nie ale czy nie lepiej sprowadzać zawodnika który zagra i AzeramiWbrew pozorom to nie jest słaby zespół bo chyba wyeliminowali Rosengorg więc nie są słabi i przydali by się piłkarze na nich a jak Chavez przyjdzie to nie zagra Rios nie zagra.Nie taka prawda
Odpowiedz cytując