Wyświetl pojedynczy post
blackluk
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30897
Stary 22.07.2010, 15:01
Wiem tylko tyle od kolegi z Kielc że Wilk podoił decyzje ze wybiera Wisłę i teraz czekają tylko na potwierdzenie przelewu od Wisły. Gośc jest managerem w kolporterze i zna się z gośćmi z bura prasowego Korony. Ja mu wierze bo o Kiełbie też mi powiedział. tyle wiem w temacie.
Ostatnio edytowane przez blackluk : 22.07.2010 o godz. 15:03.
Odpowiedz cytując