|
Wiem tylko tyle od kolegi z Kielc że Wilk podoił decyzje ze wybiera Wisłę i teraz czekają tylko na potwierdzenie przelewu od Wisły. Gośc jest managerem w kolporterze i zna się z gośćmi z bura prasowego Korony. Ja mu wierze bo o Kiełbie też mi powiedział. tyle wiem w temacie.
Ostatnio edytowane przez blackluk : 22.07.2010 o godz. 15:03.
|