bohun napisał(a):

|
...a nie trafiła na leszczy?
|
Trafiła ale jakby wygrali ze 4-0 a mogli rozbić Inter w pierwszych minutach i dobić to Sparta by się sprężyła bardziej. Po losowaniu Sparta na pewno nie była zadowolona ale myślę że teraz lekko się zdekoncentrują i z jakiegoś punktu widzenia ten wynik dla Amici jest dobry.