Wyświetl pojedynczy post
UniaTarnówZKS1928
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4612
Stary 22.07.2010, 15:00
bohun napisał(a):Wyświetl post
...a nie trafiła na leszczy?
Trafiła ale jakby wygrali ze 4-0 a mogli rozbić Inter w pierwszych minutach i dobić to Sparta by się sprężyła bardziej. Po losowaniu Sparta na pewno nie była zadowolona ale myślę że teraz lekko się zdekoncentrują i z jakiegoś punktu widzenia ten wynik dla Amici jest dobry.
Odpowiedz cytując