Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1011
Stary 22.07.2010, 14:53
Ruch od następnej rundy gra w Sosnowcu o ile awansuje to znaczy chyba że Wisła będzie chyba skazana na stadion Hutnika chyba że w Europejskich pucharach stadion w Sosnowcu będzie pełnił podobną role jak San Siro a mianowice dwie drużyny(w tym przypadku grające w LE) rozgrywają mecze na tym samym stadionie istnieje taki scenariusz a co do flagi na narodowej na koszulkach piłkarzy to żadna nowość tak np grają Włosi(charakterystyczne trójkolorowe kółko w barwach ich flagi) i Hiszpanie i przepraszam że wyskoczyły mi 2a posty jeden pod drugim
Ostatnio edytowane przez JOSE 841 : 22.07.2010 o godz. 14:58.