Ruch od następnej rundy gra w Sosnowcu o ile awansuje to znaczy chyba że Wisła będzie chyba skazana na stadion Hutnika chyba że w Europejskich pucharach stadion w Sosnowcu będzie pełnił podobną role jak San Siro a mianowice dwie drużyny(w tym przypadku grające w LE) rozgrywają mecze na tym samym stadionie istnieje taki scenariusz


a co do flagi na narodowej na koszulkach piłkarzy to żadna nowość tak np grają Włosi(charakterystyczne trójkolorowe kółko w barwach ich flagi) i Hiszpanie i przepraszam że wyskoczyły mi 2a posty jeden pod drugim