Wyświetl pojedynczy post
KarLOL
Junior Member
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30889
Stary 22.07.2010, 14:53
blackluk napisał(a):Wyświetl post
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...yczony_na_rok/
Przecież masz na oficialnej

Wilk też w Wisle no wreszcie
Nigdzie nie piszę, że Wilk jest już w Wiśle, a jedynie, że Biała Gwiazda wysłała oficjalne pismo. Od pisma, do podpisania kontraktu jeszcze daleka droga. Trzymam kciuki za ten transfer!
Odpowiedz cytując