Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
KarLOL
Junior Member
Od: 12.2006
Offline
#
30889
22.07.2010, 14:53
blackluk
napisał(a):
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...yczony_na_rok/
Przecież masz na oficialnej
Wilk też w Wisle
no wreszcie
Nigdzie nie piszę, że Wilk jest już w Wiśle, a jedynie, że Biała Gwiazda wysłała oficjalne pismo. Od pisma, do podpisania kontraktu jeszcze daleka droga. Trzymam kciuki za ten transfer!
KarLOL
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KarLOL
Znajdź inne posty napisane przez KarLOL