Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Areo
Senior Member
Od: 04.2010
Offline
#
30884
22.07.2010, 14:49
Świetna informacja z Riosem. Jeśli uda się jeszcze Chaveza i Wilka zaklepać to będzie najlepsze okienko transferowe od lat.
Tęcza w Polsce
Areo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Areo
Znajdź inne posty napisane przez Areo