Wyświetl pojedynczy post
jason wiślak
Senior Member
 
Od: 06.2010
Skąd: ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30882
Stary 22.07.2010, 14:48
Super że jest Rios, mam nadzieję że wypali i zostanie z nami na dłużej.

A co mi się bardziej podoba to że będziemy mieli dwóch nowych przebojowych ofensywnych zawodników.
Chodzi mi o Paljicia i Riosa. Wiem że po filimikach nie ma co oceniać przydatności Dragana ale jednego nie może mu odmówić: robi dużo wiatru, ma szybkość i niezłą technikę....Powinni być wzmocnieniami. Teraz zeby to okienko było całkiem udane to środkowy obrońca i jakiś pomocnik....wtedy powiem: Super, wzmocniliśmy sie.....
Odpowiedz cytując