|
Super że jest Rios, mam nadzieję że wypali i zostanie z nami na dłużej.
A co mi się bardziej podoba to że będziemy mieli dwóch nowych przebojowych ofensywnych zawodników.
Chodzi mi o Paljicia i Riosa. Wiem że po filimikach nie ma co oceniać przydatności Dragana ale jednego nie może mu odmówić: robi dużo wiatru, ma szybkość i niezłą technikę....Powinni być wzmocnieniami. Teraz zeby to okienko było całkiem udane to środkowy obrońca i jakiś pomocnik....wtedy powiem: Super, wzmocniliśmy sie.....
|