Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
dodo19891989
Member
Od: 01.2008
Skąd: Ropczyce
Offline
#
30878
22.07.2010, 14:43
RIOS w Wiśle
Mamy talencik na rok
dodo19891989
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dodo19891989
Znajdź inne posty napisane przez dodo19891989