Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30870
Stary 22.07.2010, 14:26
A jak już jesteśmy przy optymistycznych komunikatach, to niedługo takowy pojawi się na oficjalnej stronie Wisły ;-)

http://www.facebook.com/pages/Wisla-Krakow/185885066281


moze nastepna niespodzianka transferowa, wiec wklejam tu
Odpowiedz cytując