WislaOnly napisał(a):

Hej, a czy ci Azerowie, to ci sami co po pracy grają w piłkę, kilku malarzy, jacyś prawnicy, jak pamiętam, jeden był tylko zawodowym piłkarzem, jeżeli chodzi o reprezentację! No to jak oni nas złoją... to zabieramy naszym kopaczom wszystkie pieniądze i oddajemy biednym
|
Ci Azerowie to zarabiają rocznie po 50-250k Euro także nie myl ich z amatorami z San Marino czy Andory. Inna sprawa, że są wg. mnie przepłacani.(trochę jak niektórzy kopacze u nas...) To dobra drużyna ale jak najbardziej do przejścia. Nie można tylko ich zlekceważyć.