DarekK_11 napisał(a):

1. Gdzie znajdują się kasy przy stadionie Hutnika? Tam gdzie wejście na sektory 2/3 czy gdzie indziej?
2. Czy macie jakieś informacje czy zostały bilety na sektory 2/3?
Z góry dzięki.
|
Cytat:
|
Biletów na dzisiejszy mecz Wisła Kraków – FC Siauliai nie można już kupić w sklepie Wiślacki Świat. Od godziny 18:00 natomiast wejściówki będzie można nabyć w kasach stadionu Hutnika. W sprzedaży będą bilety na wszystkie sektory.
|
Zostały bilety na wszystkie sektory, co do kas - nie mam pojęcia.