Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
KacpiTSW
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: JKG

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2900
Stary 22.07.2010, 14:09
DarekK_11 napisał(a):Wyświetl post
1. Gdzie znajdują się kasy przy stadionie Hutnika? Tam gdzie wejście na sektory 2/3 czy gdzie indziej?
2. Czy macie jakieś informacje czy zostały bilety na sektory 2/3?
Z góry dzięki.
Cytat:
Biletów na dzisiejszy mecz Wisła Kraków – FC Siauliai nie można już kupić w sklepie Wiślacki Świat. Od godziny 18:00 natomiast wejściówki będzie można nabyć w kasach stadionu Hutnika. W sprzedaży będą bilety na wszystkie sektory.
Zostały bilety na wszystkie sektory, co do kas - nie mam pojęcia.
Odpowiedz cytując