szprotson napisał(a):

|
co ty mówisz. Tak to jest jak sie czerpie informacje z dziennika czy radia..
|
O ile dobrze pamiętam pisała o tym ta sama strona, która teraz to dementuje.. Tak czy siak, Krzynówek w Wiśle to nie jest dobry pomysł... mamy już skrzydłowego z 2 Bundesligi...