Wyświetl pojedynczy post
zimiok
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9477
Stary 22.07.2010, 13:51
Nie widzę takiej możliwości. Prędzej czy później i tak dobiorą się do zarządzania. Rodzina i koledzy muszą w końcu gdzieś pracować.

A propos prywatyzacji w czasach PiS: http://www.for.org.pl/pl/raporty-FOR/1/111