Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
zimiok
Senior Member
Od: 10.2008
Offline
#
9477
22.07.2010, 13:51
Nie widzę takiej możliwości. Prędzej czy później i tak dobiorą się do zarządzania. Rodzina i koledzy muszą w końcu gdzieś pracować.
A propos prywatyzacji w czasach PiS:
http://www.for.org.pl/pl/raporty-FOR/1/111
zimiok
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zimiok
Znajdź inne posty napisane przez zimiok